Děkuji své Duhokočce za novou zkušenost, a to vytvořit tyto webovky... Have fun!
Sapheiri &  a strange dog called Kača :)
Sapheiri & a strange dog called Kača :)
duhokocka@seznam.cz
Nastraž uši,
zavři očka...

...zamňouká ti Duhokočka!

Hrajeme akusticky, originalne: housle, kytara. STOP Zpev. STOP Tanec: nejen v duchu orientu... STOP Vlastni tvorba. STOP

... krnovské duo alternativnějšího ladění. Předvádíme své specifické umění v podobě vlastní hudební tvorby, tance, poetiky... Hodíme se do čajoven, na párty, festiválky a kamkoli jinam, kde se sejdou lidé s otevřenými srdci.
skenovat0001.jpg
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Nebo použijte RSS kanál

Vítejte u Duhokočky

Hudebně tanečně poetické duo

Bylo nebylo, Duhokotě spatřilo světlo světa někdy v listopadu 2008 a jak už tak tomu bývá, ještě nějaký ten pátek trvalo, než z něj vyrostla pořádná Duhokočka. Bylo tomu také v listopadu, avšak následujícího roku, kdy jsme ji pokřtili vystoupením ve Flemmichově vile a odstartovali na vážno její číhání na kulturním poli Krnova. Od té doby se Duhokočka vyvíjí a zachycuje drápky svých koncertíků na více a více místech... A tak ji nechme, ať se ladně protahuje dál a může potom vrnět blahem a vděčností.

::: A jak vlastně přišla ke svému jménu?? Duha má symbolizovat pestrost naší tvorby a stále nám ji připomínat a všechny vlastnosti kočky (jako třeba hbitost, pružnost, bravurní výkon, nezávislost či svébytnost) nechť jsou nám nevyčerpatelným zdrojem inspirace. :::
20. 4. 2013 Festival Zdraví SVČ Méďa Krnov

Duhokočka - duchovní ladění

sloupový sál 12:30 - 12: 50 a 14:30 - 14:50

http://klicosudu.cz/festival-zdravi/default.aspx

Který z živlů je Vám nejbližší?

Oheň (0 | 0%)
Voda (0 | 0%)
Vzduch (1 | 100%)
Země (0 | 0%)
Z každého něco (0 | 0%)

Which of these elements do you prefer?

Fire (0 | 0%)
Water (0 | 0%)
Air (0 | 0%)
Earth (0 | 0%)
A bit of each (1 | 100%)
P1010002.JPG
Hrajeme, zpíváme, tvoříme, oplýváme nápady, zkulturňujeme Krnov, inspirujeme se děním kolem nás, šlapeme po konvenci, konzervatismu, mainstreamu, ztrouchnivělých duších, předsudcích. Milujeme své duhofanoušky a hodnotné myšlenky všech zajímavých bytostí... ...a že jich přibývá! Hip hip ... mňaurá!
P8060626.JPG
We´re singing, playing our music, creating, swimming in new ideas, getting Krnov more cultural, inspired by everyday living around us, struggling with conventions and conservatism, mainstream, prejudice and empty souls. We love our fans and all interesting people´s and creatures´ precious ideas.... They´re going to be more and more! miahoo (i.e. miaow + yahoo)! :)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one